Strategie + taktika v tenisu

Interdrought2020.com Strategie + taktika v tenisu Image
Trávit čas knihou Strategie + taktika v tenisu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Strategie + taktika v tenisu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Richard Schönborn by chtěl v této knize obsáhle diskutovat rozsáhlou oblast taktiky a poskytnout čtenáři důležité informace, které mu pomohou v praxi.Více než tři desetiletí se autor zabývá taktikou v tenise. Teď konečně našel čas a odvahu, napsat o tom knihu. Autor byl přes 26 let hlavním trenérem německé tenisové federace (DTB). Během této doby došlo k obrovskému vzestupu národní a mezinárodní výkonnosti německého tenisu jak u mládeže, tak i u profesionálů, a to zejména v druhé polovině sedmdesátých let a v následujících osmdesátých a devadesátých letech. Byl v té době nejen iniciátorem mnoha moderních vzdělávacích metod, reorganizace podpůrných opatření v DTB a v Národním tréninkovém centru DTB v Hannoveru, které vedl, ale také v praxi, kde se osobně podílel na herním vývoji celé generace reprezentované jmény Becker a Grafová. V této době měl také obrovský vliv na mezinárodní tenis jako konzultant ITF, jako přednášející a částečně i jako spolupořadatele při téměř všech mezinárodních seminářích a sympoziích pořádaných ITF a ETA (Tenis Europe).

NÁZEV SOUBORU: Strategie + taktika v tenisu.pdf

AUTOR: Richard Schönborn

ISBN: 9783862792986

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

Strategie + taktika v tenisu - Richard Schönborn. 100% Hodnocení produktu: 100%. 1 1 recenze Přidat do oblíbených. Přidat do porovnání . Hlídat cenu ...

Strategie + taktika v tenisu - Richard Schönborn. Richard Schönborn möchte mit diesem Buch das weite Feld der Taktik wesentlich breiter diskutieren und dem Leser wichtige Informationen liefern, die ihm in der Praxis behilflich sein sollen.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY