Milostná růže

Interdrought2020.com Milostná růže Image
Trávit čas knihou Milostná růže! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Milostná růže a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Milostná růže pojednává o zprvu nevinném hraběcím synovi, do erotických radovánek zasvěceném jeho bratranci, jenž poté, co se v Paříži stane členem tajného klubu harémového typu plného hurisek, se rozhodne vytvořit vlastní harém na svém bretaňském zámku. Základ pro něj nalezne v Cařihradu mezi sličnými otrokyněmi, z nichž fantazii nejvíce rozněcuje pohledná Zubejda. Při dalších výpravách jej hojně doplňuje, až dojde k uspokojení všech erotických žádostí.

NÁZEV SOUBORU: Milostná růže.pdf

AUTOR: Jean des Carreaux

ISBN: 9788086862989

VELIKOST SOUBORU: 1,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jean des Carreaux je pseudonym dosud neznámého autora knih Milostná růže a Lady Fuckingham. Více informací. Milostná růže. 50 Kč - 191 Kč. Milostná růže. Jean des Carreaux. 191 Kč (e-kniha ...

Milostná růže pojednává o zprvu nevinném hraběcím synovi, do erotických radovánek zasvěceném jeho bratranci, jenž poté, co se v Paříži stane členem tajného klubu harémového typu plného hurisek, se rozhodne vytvořit vlastní harém na svém bretaňském zámku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY