Buď mladá!

Interdrought2020.com Buď mladá! Image
Hledáte knihu Buď mladá!? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Silke Amthorová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Perfektný mejkap, účes a starostlivosť o seba v zrelom veku. Atraktívna aj po tridsiatke. Ako vyzerať čo najlepšie a nespanikovať pri prvých príznakoch starnutia? Niekoľko správnych rád a trikov pomôže prírode. Primeraný mejkap a starostlivosť o pleť vyhladia prvé vrásky a uberú niekoľko rokov. Krémy novej generácie a rozličné skrášľovacie techniky nám ukážu, že vyzerať úžasne nie je len otázka veku. A uvidíte, že je tu pomoc, aj keď sa vrásky trochu prehĺbia. Môžeme sa rozhodnúť pre terapiu laserom alebo výplň vrások. Aj chybičky krásy vedia dnes lekári odstrániť alebo zmierniť. V knihe nájdete rozličné techniky. Dajte sa inšpirovať omladzujúcimi účesmi, aké nosia známe filmové hviezdy. A vyberte si vhodný strih k svojej tvári. Atraktívne premeny prinášajú do života zmenu a dobíjajú novou energiou.

NÁZEV SOUBORU: Buď mladá!.pdf

AUTOR: Silke Amthorová

ISBN: 8055107858

VELIKOST SOUBORU: 6,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

Buď jednoduše mladá díky unikátnímu složení asijských přírodních přísad + + + To nejlepší z asijských bylin . Dokonale čistou a vyživenou pleť přináší čistící pěna a pleťové masky Qyo Qyo. To vše díky unikátnímu složení JEJU mandarinek a komplexu výtažků z asijských bylin MULTIEX BSASM.

buď do schránky ve dveřích budovy ČRS Mladá Vožice, nebo prodejci povolenek. (pokud nebude úlovkový lístek odevzdán, účtuje se pokuta 100,- Kč) Na brigády budou zváni pouze členové, kteří si členský příspěvek zaplatí do konce února, ostatní jsou povinni brigádu zaplatit 600,- Kč.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY