Star Wars: Poslední povel

Interdrought2020.com Star Wars: Poslední povel Image
Trávit čas knihou Star Wars: Poslední povel! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Star Wars: Poslední povel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Velkoadmirál Thrawn s pomocí zbytků imperiální flotily zasazuje Nové republice jeden zdrcující úder za druhým. Jeho hlavním trumfem jsou klonovaní vojáci, které získal díky technologii nalezené v císařově tajné pevnosti. Zatímco se Thrawn chystá k rozhodujícímu tažení, Han Solo a Chewbacca usilují o vytvoření spojeneckého svazku pašeráků, který se má pokusit o poslední zoufalý útok proti Impériu, a Leia, připravující se na porod jediských dvojčat, se snaží ze všech sil udržet Novou republiku pohromadě. Republikové armádě tváří v tvář přesile Impéria zbývá poslední naděje - vyslat malou jednotku pod vedením Luka Skywalkera do pevnosti, v níž se nacházejí Thrawnovy klonovací stroje. Tam však číhá hrozivé nebezpečí v podobě Temného Jediho C'baotha, jenž řídí bitvu proti povstalcům a sbírá síly, aby mohl završit svůj plán: zničit Luka Skywalkera.

NÁZEV SOUBORU: Star Wars: Poslední povel.pdf

AUTOR: Timothy Zahn

ISBN: 9788025215388

VELIKOST SOUBORU: 10,55 MB

STÁHNOUT ČÍST

Star Wars - Poslední povel - třetí díl Thrawnovy trilogie Timothy Zahn. Vazba: Knihy viazané ...

Poslední povel Star Wars. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY