Můj nejhorší školní rok

Interdrought2020.com Můj nejhorší školní rok Image
Můj nejhorší školní rok je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Chris Tebbetts. Přečtěte si s námi knihu Můj nejhorší školní rok na interdrought2020.com
Dvanáctiletý Rafe Khatchadorian začíná rok v nové škole. Pro nováčka je to noční můra, než pochopí nové zvyklosti a různá ředitelská nařízení. Zvlášť když má Rafe na angličtinu dračici, která na něj dští oheň, a v tělocviku ho mučí kulturista. A to si Rafe hned první den omylem sedne do lavice k spolužákovi, kterému přezdívají Miller Mlátička, co šikanuje mladší a jeho ruce jsou velikosti XXXL. Rafe si začne malovat deník plný posměšných vtipů, ředitele zpodobní jako ještěra, angličtinářku jako dračici a školu - jako vězení. Jak jen zařídit, aby si ho všimla nejhezčí holka ze třídy? Co udělat, aby se o něm mluvilo? Napadne ho, že ten pravý způsob bude přestoupit všechna nařízení ve školním řádu! Žvýkání – 5000 bodů. Běhání po chodbách 10 000 bodů, spustit školní poplach je hodnoceno za 50 000 bodů. A tak se stane Rafe známým průšvihářem, místo uniformy se oblékne do černé kombinézy jako ninja. Ale sbírá body! Když se však zdá, že adrenalinový sport se mu nevyplatí a bude ze školy vyloučený, stane se nečekaný obrat!

NÁZEV SOUBORU: Můj nejhorší školní rok.pdf

AUTOR: Chris Tebbetts

ISBN: 9788000029443

VELIKOST SOUBORU: 3,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Můj nejhorší školní rok 5 - Chris Tebbetts, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Můj nejhorší školní rok 5 - Chris Tebbetts.

Kupte knihu Můj nejhorší školní rok (Chris Tebbetts) s 25 % slevou za 149 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY