Malujeme na kameny

Interdrought2020.com Malujeme na kameny Image
Trávit čas knihou Malujeme na kameny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Malujeme na kameny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na stránkách dalšího dílu z edice Šikovné ruce najdete mnoho inspirací jak využít kámen, ten malý kousek přírody, který si jste si donesli domů. Vyzkoušejte rozličné metody od těch snazších - kresbu tužkou až po nejnovější - malbu olejovými barvami. Na kámen nemusíte pouze malovat, ale můžete ho použít jako podklad pro vytváření zajímavých mozaik z nejrůznějších materiálů. Rozviňte svou fantazii a udělejte radost sobě i druhým.

NÁZEV SOUBORU: Malujeme na kameny.pdf

AUTOR: Taťjana Macholdová

ISBN: 8024714752

VELIKOST SOUBORU: 1,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jaké kameny vybrat. Nejlépe se maluje na kameny hladké, tzv.oblázky.Ovšem fantazii se meze nekladou, a tak když potřebujete namalovat něco hranatého, klidně si k tomu zvolte hranatý a ostrý kámen.

Malování na kameny zvládnou i děti. Nepotřebujeme k němu nic moc složitého a materiálu je v přírodě dostatek. ... Pravděpodobně nejprve natřeme kámen základní barvou, na kterou po zaschnutí malujeme dále, jde to ale i bez tohoto kroku a kámen může přesto vypadat hezky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY