Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let)

Interdrought2020.com Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let) Image
Trávit čas knihou Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Objevte, co vše dokáže dítě mezi 3. a 6. rokem samostatně utvářet. Aktivity v knize sledují 2 linie: vytváření prostředí, které bude ze sociálního a materiálního hlediska odpovídat dětským potřebám; a příprava inteligentních a zábavných aktivit, které budou myšlení a kreativitu dítěte rozvíjet. Kniha se zaměřuje na čas, který rodiče sdílí s dětmi. Co dělat společně každý den, po návratu ze školky, odpoledne, o víkendech nebo na dovolených? Když dítě chodí do školky, stávají se z rodinného života poklady, ze kterých bude čerpat sebedůvěru. Navrhovaný přístup vede k tomu vidět v pohybujícím se dítěti myslící bytost, jejíž akce slouží k procvičování ruky i myšlení. Jak vést dítě k samostatnosti? Jde o víc než naučit dítě navléknout si kabát nebo vybarvovat bez přetahování. Ve věku od 3 do 6 let se jeho myšlení utváří právě skrze samostatný pohyb. Tato kniha se obrací k rodičům dětí, které čeká vstup do školy, už chodí do školky Montessori nebo jiné. Kniha je zajímavá také pro ty, kdo tráví čas s dítětem pouze v rámci rodiny.

NÁZEV SOUBORU: Montessori pro (ne)chápavé (3–6 let).pdf

AUTOR: Marilyne Maugin

ISBN: 9788025624258

VELIKOST SOUBORU: 8,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Montessori pro (ne)chápavé (6-12 let) Autor: Carbone, Genevieve, Maugin, Marilyne a Spinelli, Patricia Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025624265 ISBN: 978-80-256-2426-5 Originál: Cahier d'activites Montessori pour les nuls (6-12 ans) Překlad: Blahníková, Martina Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 16,8 × 24 cm ...

Montessori pro (ne)chápavé (3-6 let) Objevte, jaký potenciál se skrývá ve vašem dítěti v předškolním věku. Tato kniha vám bude spolehlivým průvodcem po aktivitách, jež lze s malými dětmi podnikat.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY