Tatra

Interdrought2020.com Tatra Image
Trávit čas knihou Tatra! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tatra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Z obsahu knihy: * podrobná historie automobilové značky Tatra * založení vagonky a první automobil * všechny modely od počátku do konce výroby * lidové, sportovní a závodní automobily * vozidla pro náročnou klientelu * závodní vozy pro okruhy, autokros, * rally a maratóny * užitkové verze a přestavby vozidel * koncepce vzduchem chlazených motorů * zapomenuté projekty, prototypy a studie * technická data a počty vyrobených kusů vozidel * kompletní přehled automobilů Tatra * portréty slavných osobností a závodníků * Hans Ledwinka a další konstruktéři * černobílé i barevné fotografie nejzajímavějších modelů * Tatra kluby, muzea a další akce

NÁZEV SOUBORU: Tatra.pdf

AUTOR: Martin Janík

ISBN: 8072265733

VELIKOST SOUBORU: 7,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

The Tatra Mountains, Tatras, or Tatra (Tatry either in Slovak (pronounced ) or in Polish (pronounced ) - plurale tantum), is a mountain range that forms a natural border between Slovakia and Poland.They are the highest mountain range in the Carpathian Mountains.The Tatras are distinct from the Low Tatras (Slovak: Nízke Tatry), a separate Slovak mountain range further south.

Auto - Tatra 815 bazar. Vybírejte z 464 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY