Běhej se psem

Interdrought2020.com Běhej se psem Image
Trávit čas knihou Běhej se psem! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Běhej se psem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha představuje ucelený návod, který vás provede společným sportováním s vaším psem od štěněte až po první závody. Je určená pro všechny, kteří chtějí rekreačně sportovat s cílem zlepšit kondičku sobě i psovi, ale užitečné informace v ní najdou i ti, jejichž ambice sahají až k vrcholovým soutěžím. Kniha pokrývá zapřahání psů v celé jeho šíři a vybaví vás všemi potřebnými vědomostmi, abyste se mohli bezpečně a úspěšně věnovat jakémukoli odvětví tohoto krásného sportu.Šimon Cipro jezdí a běhá se psy v zápřahu více než 10 let. Úspěšně se účastní mezinárodních závodů, je mistrem České republiky a má stříbro a bronz z mistrovství Evropy. Věnuje se pořádání závodů a propagaci canicrossu, o kterém si myslí, že je to nejlepší způsob, jak zdvihnout psy i lidi z gauče. V posledních letech vede tréninky běhu se psem, které mu daly zkušenosti se všemi typy psů i výkonnostních kategorií běžců, které předává dál v této knize.

NÁZEV SOUBORU: Běhej se psem.pdf

AUTOR: Šimon Cipro

ISBN: 9788074283130

VELIKOST SOUBORU: 3,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nakladatelství Plot vydalo knižní novinku "Běhej se psem" , autorem knihy je Šimon Cipro. Anotace a popis. Kompletní průvodce světem společného běhání se psy - canicross, skijoring, bikejoring, dogtrekking, koloběžkování se psy a další

Běhej se psem. Šimon Cipro. Kompletní průvodce světem společného běhání se psy. Více. 369 Kč ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY