Živý vesmír

Interdrought2020.com Živý vesmír Image
Trávit čas knihou Živý vesmír! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Živý vesmír a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Věda tradičně tvrdí, že vesmír byl vytvořen z netečné hmoty a prázdného prostoru. DUANE ELGIN shromažďuje mimořádné důkazy z kosmologie, biologie a fyziky o tom, že vesmír není mrtvý, ale naopak výjimečně živý, což je podle něj v souladu se všemi většími světovými duchovními tradicemi. Elgin zkoumá, jak tento pohled radikálně proměňuje koncept nás samých, naše místo v kosmu a evoluční trajektorii lidského rodu. Pohled na vesmír jako neživý systém nás dovedl k přebujelému materialismu a globální devastaci životního prostředí. Máme-li transformovat planetární krize, pak musíme překonat paradigma separace a využívání zdrojů a naučit se žít na Zemi trvale udržitelným způsobem, ve vzájemné harmonii a v souznění s živým vesmírem.

NÁZEV SOUBORU: Živý vesmír.pdf

AUTOR: Duane Elgin

ISBN: 9788090533417

VELIKOST SOUBORU: 8,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Věda tradičně tvrdí, že vesmír byl vytvořen z netečné hmoty a prázdného prostoru. Duane Elgin shromažďuje mimořádné důkazy z kosmologie, biologie a fyziky o tom, že vesmír není mrtvý, ale naopak výjimečně živý, což je podle něj v souladu se všemi většími světovými duchovními tradicemi.

Živý vesmír. Živý vesmír, na rozdíl od perspektivy mrtvého vesmíru, je paradigma, které vykresluje vesmír jako bzukot neviditelné energie a živosti, jež trpělivě pečuje o zahradu ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY