Border kolie

Interdrought2020.com Border kolie Image
Trávit čas knihou Border kolie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Border kolie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Border kolie patři k velmi oblíbeným psím plemenům. Přesto však není vhodná pro každého, protože potřebuje mnoho pohybu a pravidelné zaměstnání. Tato příručka Vám poskytne podrobný popis povahy plemene a potřebné informace o péči, krmení, výcviku a výchově. Zároveň v ní najdete rady týkající se vhodného výběru štěněte a péče, kterou pes potřebuje, aby vyrostl ve spolehlivého a milého společníka.

NÁZEV SOUBORU: Border kolie.pdf

AUTOR: Esther Verhoef-Verhallenová

ISBN: 8072342142

VELIKOST SOUBORU: 6,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Border kolie - [18.5. 2020] Dobrý den zadam k okamžitému odběru 4velmi pěkne štěňata border ky prevazne cerno bile a hnedo cerno bile narozené v březnu. 3kluci 1 fenka.Ockovane odcervene cipovane.Stenatka nejsou čiste kolie jsou krizena ale budou více na kolii otec neznámý .V případě zájmu volejte odběr co nejdříve.

Border kolie je schopná naučit se stovky „kousků", ale nemá ráda dril a výhrůžky trestem. Border kolie je neagresivní plemeno. Border kolie jsou velmi citliví psi a potřebují jemné vedení, často jsou schopni předvídat povely předem. Pokud je border kolie správně socializovaná a dostatečně zaměstnaná, je z ní ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY