Prípadové štúdie z trestného práva procesného + CD

Interdrought2020.com Prípadové štúdie z trestného práva procesného + CD Image
Hledáte knihu Prípadové štúdie z trestného práva procesného + CD? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Jaroslav Klátik? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Praktická učebnica z trestného práva procesného, ktorá ma pomocou prípadových štúdií naučiť riešiť problémy z tejto oblasti. Štruktúra kapitol je zhodná s Trestným poriadkom, každú kapitolu tvoria praktické príklady s modelovými situáciami, judikatúra a kontrolné otázky. Súčasťou publikácie je CD, na ktorom sú uvedené návody na riešenia jednotlivých prípadov.

NÁZEV SOUBORU: Prípadové štúdie z trestného práva procesného + CD.pdf

AUTOR: Jaroslav Klátik

ISBN: 9788080781729

VELIKOST SOUBORU: 2,55 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Prípadové štúdie z trestného práva procesného + CD (Jaroslav Klátik a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Publikácia je vhodným doplnkom pre seminárne cvičenia z trestného práva procesného, pre predmety, akými sú Klinika trestného práva, Aktuálne otázky trestného práva, a všetky iné predmety právnických fakúlt, ale aj Akadémie PZ v Bratislave, ktoré sa zaoberajú trestným konaním. Súčasťou publikácie je aj CD nosič.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY