Co si počít se vztekem?

Interdrought2020.com Co si počít se vztekem? Image
Trávit čas knihou Co si počít se vztekem?! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Co si počít se vztekem? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Stává se ti taky někdy, že dostaneš vztek? Mně jo. Někdy mívám takový vztek, že mám hroznou chut’ nahlas křičet, že mám hroznou chut’ někomu vynadat, klidně i něco roztrhat na kousíčky nebo do něčeho kopnout.Když mám vztek, srdce mi buší mnohem rychleji než normálně, je mi pěkné horko a tváře mi zčervenají jako rajče…Vztek je emoce, kterou děti prožívají zcela běžně. Umí si s ní ale poradit? Jak se vztek projevuje a jak ho můžeme vyjádřit, aniž bychom někomu ublížili nebo způsobili škodu? Odpovědi na otázky spojené s tématem vzteku najdete v této knize. Poutavé obrázky, se kterými se děti mohou velice snadno identifikovat, seznamují čtenáře s různými druhy vzteku. Rodiče, vychovatelé, vychovatelky, učitelé a učitelky tak mají příležitost promluvit si s dětmi o této důležité emoci. V knize najdou i návrhy, jak si se vztekem poradit.

NÁZEV SOUBORU: Co si počít se vztekem?.pdf

AUTOR: Dagmar Geislerová

ISBN: 9788088290384

VELIKOST SOUBORU: 9,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Poutavé obrázky, se kterými se děti mohou velice snadno identifikovat, seznamují čtenáře s různými druhy vzteku. Rodiče, vychovatelé, vychovatelky, učitelé a učitelky tak mají příležitost promluvit si s dětmi o této důležité emoci. V knize najdou i návrhy, jak si se vztekem poradit.

TRITON Co říkají děti, než se naučí mluvit - Paul C. Holinger Ostatní knihy Novorozenci jiných lidí nám mohou připadat jako pasivní, malé bochníčky chleba - hezky vonící a příjemné na dotek, ale hlavně jako něco, co je vhodné akorát tak na povození v kočárku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY