Co si počít se vztekem?

Interdrought2020.com Co si počít se vztekem? Image
Trávit čas knihou Co si počít se vztekem?! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Co si počít se vztekem? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Stává se ti taky někdy, že dostaneš vztek? Mně jo. Někdy mívám takový vztek, že mám hroznou chut’ nahlas křičet, že mám hroznou chut’ někomu vynadat, klidně i něco roztrhat na kousíčky nebo do něčeho kopnout.Když mám vztek, srdce mi buší mnohem rychleji než normálně, je mi pěkné horko a tváře mi zčervenají jako rajče…Vztek je emoce, kterou děti prožívají zcela běžně. Umí si s ní ale poradit? Jak se vztek projevuje a jak ho můžeme vyjádřit, aniž bychom někomu ublížili nebo způsobili škodu? Odpovědi na otázky spojené s tématem vzteku najdete v této knize. Poutavé obrázky, se kterými se děti mohou velice snadno identifikovat, seznamují čtenáře s různými druhy vzteku. Rodiče, vychovatelé, vychovatelky, učitelé a učitelky tak mají příležitost promluvit si s dětmi o této důležité emoci. V knize najdou i návrhy, jak si se vztekem poradit.

NÁZEV SOUBORU: Co si počít se vztekem?.pdf

AUTOR: Dagmar Geislerová

ISBN: 9788088290384

VELIKOST SOUBORU: 9,42 MB

STÁHNOUT ČÍST

Co si počít se vztekem? Stává se ti taky někdy, že dostaneš vztek? Mně jo. Někdy mívám takový vztek, že mám hroznou chut' nahlas křičet, že mám hroznou chut' někomu vynadat, klidně i něco roztrhat na kousíčky nebo do něčeho kopnout. Když mám vztek, srdce mi buší mnohem rychleji než normálně, je mi pěkné ...

Rodinný život je spíše noční můra a schází vám partnerovo pochopení. Jako kdyby se vaše cesty rozcházely a vy už si neměli, co říci. Nemalujte hned čerta na zeď a poslouchejte hlas svého srdce. Každá mince má dvě strany a čas ukáže, kam máte jít dál.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY