Valdštejn

Interdrought2020.com Valdštejn Image
Hledáte knihu Valdštejn? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Robert Rebitsch? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Rakouský historik Robert Rebitsch již českému čtenáři jistě není zcela neznámý - po překladu Matyáše Gallase nyní, v roce valdštejnského výročí, na trh přichází jeho další kniha spojená nejúžeji s českou historií, a to biografie císařského generalissima Albrechta z Valdštejna.Populárně koncipovaný životopis, vydaný v originále prestižním nakladatelstvím Böhlau, se nesnaží podat vyčerpávající detaily vévodových osudů, ale koncentruje se na jejich zásadní momenty a i po staletích rozporuplné otázky. Jak si dokázal vypracovat své nevídané postavení, byl opravdu tak skvělým vojevůdcem, a hlavně: zradil císaře, nebo byl sám zrazen? Autorův výzkum současně shrnuje nejnovější poznatky zahraničního valdštejnského bádání.

NÁZEV SOUBORU: Valdštejn.pdf

AUTOR: Robert Rebitsch

ISBN: 9788086829890

VELIKOST SOUBORU: 9,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Informace o hradu Valdštejn. Ceny vstupného. Otvírací doba.

Stylový tříhvězdičkový hotel Valdštejn se nachází na severozápadním konci města Liberec. Hostům je zde k dispozici komfortní ubytování v prostorných pokojích a vyhledávaná restaurace s dobovou výzdobou.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY