Odpustila jsem

Interdrought2020.com Odpustila jsem Image
Trávit čas knihou Odpustila jsem! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Odpustila jsem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tak jako tomu bylo v případě mé první knihy, ani zde nebylo mým úmyslem psát historii genocidy v Rwandě. Detailní reportáž a politickou analýzu těch 100 dní zabíjení ponechávám historikům, žurnalistům, profesorům a politikům. Mým příspěvkem je pouze můj vlastní příběh – ano, příběh o přežití genocidy, ale také svědectví o tom, jak jsem díky víře a uzdravující síle odpuštění znovu objevila chuť žít, smysl života.Jde o pravdivý příběh: všechny události se skutečně staly, používám své vlastní jméno i skutečná jména mých rodinných příslušníků. Změnila jsem pouze jména některých dalších osob v mém vyprávění, pokud si to žádala ochrana jejich soukromí a bezpečnost těch, kteří přežili.

NÁZEV SOUBORU: Odpustila jsem.pdf

AUTOR: Steve Erwin

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 3,96 MB

STÁHNOUT ČÍST

Veronika Gajerová: Minulost jsem v sobě uzavřela, odpustila a vypustila „Tenhle rok je úplně super, kamarádi mě dostrkali k tomu, abych si zkusila vlastní recitál, večer šansonů. Povedl se a stal se součástí repertoáru Divadla ABC," vysvětluje na úvod.

Bylo mi jí líto a litovala jsem všech okamžiků, kdy jsem se k ní chovala krutě nebo se jí posmívala. Nyní jsem cítila respekt vůči tomu, jak dobře proplouvala životem, uvážím-li všechno, co stálo proti ní. Moje schopnost vstřebat toto poznání o mé matce přímo souvisela s tím, že jsem jí odpustila.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY