Korfu

Interdrought2020.com Korfu Image
Hledáte knihu Korfu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2002 a autorem je Florian Fűrst? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Korfu je jeden z těch řeckých ostrovů, na nichž tráví dovolenou mnoho zahraničních turistů. Ve městě Korfu mohou obdivovat nádherné benátské stavby, navštěvovat muzea se zajímavými antickými exponáty, výhodně nakupovat, procházet se u Achilleia po stopách císařovny Sisi a na celém ostrově se slunit a koupat na mnoha nádherných plážích. Turistické informace: Na INFO stránkách na konci každé kapitoly uvádíme adresy doporučeníhodných hotelů a restaurací. Mnoho cenných informací, důležitých pro plánování dovolené na ostrově Korfu, najdeme v oddíle Praktické pokyny na konci knihy. Malý cestovní slovníček a průvodce po jídelním lístku nás seznámí s nejdůležitějšími řeckými frázemi a výrazy.

NÁZEV SOUBORU: Korfu.pdf

AUTOR: Florian Fűrst

ISBN: 3920397037

VELIKOST SOUBORU: 7,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Korfu, starożytna Kerkyra (gr. Κέρκυρα = Kerkira, łac. Cercyra; wł. Corfu) - górzysta wyspa w Grecji, w północnej części Morza Jońskiego u wybrzeży Albanii.Łącznie z kilkoma pobliskimi wysepkami tworzy gminę Korfu, w jednostce regionalnej Korfu, w regionie Wyspy Jońskie, w administracji zdecentralizowanej Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie.

Poznejte „smaragd Středomoří" během dovolené na Korfu. Prázdninový ráj Korfu bezesporu patří k nejkrásnějším regionům v Řecku a často se o něm hovoří jako o „smaragdu Středomoří". Příznivé klima a počasí prospívají zdejší fauně i flóře a přispívají tak k půvabu zeleného ostrova.. Dovolená u moře je zejména o plážích.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY