Počasí na moři

Interdrought2020.com Počasí na moři Image
Trávit čas knihou Počasí na moři! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Počasí na moři a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Praktická příručka pro každého, kdo se chystá strávit nějakou chvíli na moři na lodi nebo se jen chystá na krátký fakultativní výlet v rámci své dovolené u moře. Umět odhadnout vývoj počasí je velmi důležité pro krásný zážitek, zároveń je dobré se vyhnout problémům vzniklých díky špatnému počasí. Kniha si neklade za cíl být vysoce odbornou publikací jen pro zasvěcené, ale opravdu praktickou příručkou pro každého.

NÁZEV SOUBORU: Počasí na moři.pdf

AUTOR: David Houghton

ISBN: 9788087383001

VELIKOST SOUBORU: 9,63 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ačkoliv se ještě někteří odvážlivci mohou koupat v moři, je ošklivo - počasí je velmi proměnlivé a vlastně se jedná o směs zimy, větru, občasného sluníčka, deště a mrazíků. Fotky z Korfu. A jak vypadá příroda a letní počasí na Korfu doopravdy? Podívejte se sami.

Počasí je na moři pánem a je v nejvlastnějším zájmu každého pokušitele slaného živlu počasí znát a naučit se jej předvídat. Kniha je velmi názorná, text doprovázený mnoha barevnými obrázky je psaný čtivou a populární formou. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY