Povídání na psí stráni

Interdrought2020.com Povídání na psí stráni Image
Hledáte knihu Povídání na psí stráni? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Jan Krůta? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Knížka Povídání na psí stráni zahrnuje básničky a pohádky, které jsou ideální pro čtení a sdílení společných chvilek rodičů a dětí, jsou osnovou a předehrou k povídání o věcech krásy a dětských i dospělých lásek ve světě, kterému se tak jako tak nelze vyhnout. Jsou o sdílení životů malých dospělých a velkých dětí.

NÁZEV SOUBORU: Povídání na psí stráni.pdf

AUTOR: Jan Krůta

ISBN: 9788090341869

VELIKOST SOUBORU: 7,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kdybyste chtěli moji novou čtecí potravu POVÍDÁNÍ NA PSÍ STRÁNI s krásnými (krásně nepohyblivými) obrázky světově uznávaní paní ilustrátorky Vlasty Baránkové a napíšete mi, že byste dětem aspoň sem tam něco přečetli, knížku vám pošlu se slevou a s osobním věnováním!

Povídání na psí stráni - Jan Krůta Knížka Povídání na psí stráni zahrnuje básničky a pohádky, které jsou ideální pro čtení a sdílení společných chvilek rodičů a dětí, jsou osnovou a předehrou k povídání o věcech krásy a dětských i dospělých lásek ve světě, kterému se tak jako tak nelze vyhnout.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY