Před Draculou: Archeologie upíra

Interdrought2020.com Před Draculou: Archeologie upíra Image
Hledáte knihu Před Draculou: Archeologie upíra? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Tommaso Braccini? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Italský kulturní antropolog Tommaso Braccini zkoumá fenomén vampyrismu v evropských dějinách. Zamýšlí se nad kořeny představ o vampýrech – mrtvých, kteří opouštějí hroby, aby pronásledovali živé.Kniha se zabývá vývojem těchto představ v byzantské říši a na území obývaném slovanskými národy, kde se strach z těchto bytostí zvláště rozšířil, odhaluje kořeny vampyrismu v antickém starověku, jeho pozdější vývoj a vztah k náboženským herezím a historii církve v moderní době, včetně tzv. „Nového světa“. Podrobná a pečlivá antropologická analýza, jíž autor podrobuje starověké i pozdější prameny, odhaluje neočekávané aspekty vampýrského mýtu.

NÁZEV SOUBORU: Před Draculou: Archeologie upíra.pdf

AUTOR: Tommaso Braccini

ISBN: 9788025709368

VELIKOST SOUBORU: 9,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online.

Kupte knihu Před Draculou (Tommaso Braccini) s 8 % zľavou za 13.27 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY