Plzeňsko

Interdrought2020.com Plzeňsko Image
Trávit čas knihou Plzeňsko! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Plzeňsko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V knize naleznete programy na devět prodloužených víkendů na Plzeňsku, nejzajímavější místa v regionu a itineráře pro každý den, doplňkové programy, tipy a nápady podle ročních období, pro pěší i cyklisty, otvírací doby, cenové hladiny vstupného, doplňkové služby a ověřené kontakty, telefony, nternetové stránky, e-maily a přehledná mapa s rejstříkem pro snadnou orientaci a výběr programu.

NÁZEV SOUBORU: Plzeňsko.pdf

AUTOR: Stanislav Dlouhý

ISBN: 8025117897

VELIKOST SOUBORU: 6,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rekreační oblast Plzeňsko se nachází na území Plzeňska a nabízí celkem 61 kempů. Navštivte kempy Plzeňsko. V oblasti Plzeňska najdete města jako jsou Olešná, a můžete se ubytovat v kempech zaměření: Romantické ubytování, V centru města a Wellness pobyty.

Penziony Plzeňsko nabízejí ubytování v penzionech Plzeňsko a okolí. Můžete rezervovat pokoj nebo apartmán již od 500 Kč za osobu a noc. +420 222 532 547 Po - Pá: 8 - 22 hod., So - Ne: 9 - 22 hod Město, lokalita, penzion. Zobrazit ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY