Krátke cvičenia a úlohy zo slovenčiny pre 6. ročník základných škôl

Interdrought2020.com Krátke cvičenia a úlohy zo slovenčiny pre 6. ročník základných škôl Image
Krátke cvičenia a úlohy zo slovenčiny pre 6. ročník základných škôl je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Renáta Somorová. Přečtěte si s námi knihu Krátke cvičenia a úlohy zo slovenčiny pre 6. ročník základných škôl na interdrought2020.com
Publikácia s názvom Krátke cvičenia a úlohy zo slovenčiny pre 6. ročník základných škôl obsahuje množstvo praktických úloh na precvičovanie pravopisu, slovnej zásoby a tvaroslovia pre všetkých žiakov šiesteho ročníka, ktorí si chcú upevniť učivo zo slovenského jazyka. Testy v závere pracovného zošita umožnia žiakom preveriť si nadobudnuté vedomosti. Správne riešenia úloh sú uvedené na konci publikácie.Je spracovaná v súlade s inovovaným Štátnym vzdelávacím programom.

NÁZEV SOUBORU: Krátke cvičenia a úlohy zo slovenčiny pre 6. ročník základných škôl.pdf

AUTOR: Renáta Somorová

ISBN: 9788055169620

VELIKOST SOUBORU: 3,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Krátke cvičenia a úlohy zo slovenčiny pre 7. ročník ZŠ - Renáta Somorová . Publikácia s názvom Krátke cvičenia a úlohy zo slovenčiny pre 7. ročník základných škôl obsahuje množstvo praktických úloh na precvičovanie pravopisu, slovnej zásoby a tvaroslovia pre všetkých žiakov siedmeho ročníka, ktorí si chcú upevniť učivo zo slovenského jazyka.

Všechny informace o produktu Krátke cvičenia a úlohy zo slovenčiny pre 8. ročník ZŠ, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Krátke cvičenia a úlohy zo slovenčiny pre 8. ročník ZŠ.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY