Jitra bardů, tuláků a snílků

Interdrought2020.com Jitra bardů, tuláků a snílků Image
Trávit čas knihou Jitra bardů, tuláků a snílků! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jitra bardů, tuláků a snílků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Po básnické sbírce „Trnky na křídle“ přichází autor s novou knihou, která navazuje na předchozí vydání básní, především na dvě sbírky vydané nakladatelstvím Petrklíč, 2016 (Čtverák pod Petřínem) a Kmen 2017 (Kolotoč světa). Mnoho básní autor publikoval v širokém časovém spektru od roku 1974 až po současnost v četných časopisech, novinách, sbornících a specialisovaných almanaších. Nakladatelství Kampe tímto titulem vydává již čtvrtou autorovu knížku.

NÁZEV SOUBORU: Jitra bardů, tuláků a snílků.pdf

AUTOR: Ivan Fontana

ISBN: 9788076060050

VELIKOST SOUBORU: 9,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jitra bardů, tuláků a snílků Autor: Ivan Fontana Po básnické sbírce "Trnky na křídle" přichází autor s novou knihou, která navazuje na předchozí vydání básní, především na dvě sbírky vydané nakladatelstvím Petrklíč, 2016 ...

Po básnické sbírce „Jitra tuláků, bardů a snílků" přichází autor s novou knihou, která navazuje na předchozí vydání básní, především na dvě sbírky vydané nakladatelstvím Petrklíč, 2016 (Čtverák pod Petřínem) a Kmen 2017 (Kolotoč světa).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY