Vinič v záhrade

Interdrought2020.com Vinič v záhrade Image
Vinič v záhrade je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Angelika Schartl. Přečtěte si s námi knihu Vinič v záhrade na interdrought2020.com
Chceli by ste sa podeliť o záveterné slnečné miestečko v záhrade s nejakou rastlinou?Alebo uvažujete o rastline, ktorú by ste mohli pestovať vo väčšej nádobe na terase či balkóne? Odpoveď na obe otázky je rovnaká: Vinič vám v záhrade i na terase v lete poskytne tieň a na jeseň strapce lahodného ovocia. Okrem informácií, ako ho pestovať, chrániť a zberať, nájdete v knihe aj rady, akú odrodu si vybrať, či ako vhodným rezom vytvoriť z viniča špalier alebo pergolu.

NÁZEV SOUBORU: Vinič v záhrade.pdf

AUTOR: Angelika Schartl

ISBN: 9788055169323

VELIKOST SOUBORU: 5,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Vinič v záhrade - pestovanie - ochrana - zber, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Vinič v záhrade - pestovanie - ochrana - zber.

Odpoveď na obe otázky je rovnaká: Vinič vám v záhrade i na terase v lete poskytne tieň a na jeseň strapce lahodného ovocia. Okrem informácií, ako ho pestovať, chrániť a zberať, nájdete v knihe aj rady, akú odrodu si vybrať, či ako vhodným rezom vytvoriť z viniča špalier alebo pergolu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY