Hygge

Interdrought2020.com Hygge Image
Hledáte knihu Hygge? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Meik Wiking? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Pocit spokojenosti spočívá v být, nikoli mít.​Proč jsou Dánové nejšťastnějšími lidmi na světě? Odpovědí je hygge, říká Meik Wiking, ředitel Institutu pro výzkum štěstí v Kodani.Hygge je pocit, který zažíváte během bouřky, když jste v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou. Je to ten pocit, když u stolu osvětleném svíčkami společně se svými milovanými jíte své oblíbené jídlo a povídáte si. Je to pocit, který se vás zmocní, když se s šálkem oblíbené kávy v ruce díváte na rudé ranní světlo na jasné modré obloze. Hygge je o atmosféře a prožitku. Je to o sdílení se s lidmi, které máme rádi. Pocit domova. Pocit bezpečí. Pocit vnitřního klidu a blaženosti.Tato kniha vám nabídne rady a tipy, jak know-how nejšťastnějšího národa na světě můžete využít ve svém životě i vy.Udělejte si pohodlí. Dejte si přestávku.Buďte tady a teď. Vypněte telefony.Ztlumte světlo. Zapalte svíčky. Nalijte si víno. Pusťte si svůj oblíbený film.Budujte vztahy. Udělejte si čas na své blízké.Přestaňte jíst jen a pouze zdravě. Dort je zcela rozhodně hygge.Žijte dnes tak, jako by už zítřek nikdy neměl přijít.

NÁZEV SOUBORU: Hygge.pdf

AUTOR: Meik Wiking

ISBN: 9788075651112

VELIKOST SOUBORU: 1,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

HYGGE (hoo-gah): meaning to enjoy life's simple pleasures. .. Friends. Family. Good feelings. A hug. Our bands hug your head and keep hair out of your face so you can lift harder, run faster, stretch further ... or just relax!

Hygge is an innovative gateway box that facilitates buying and selling of electricity among neighbors and within communities. The Hygge box works on secure blockchain technology and intends to be the trusted provider that brings utilities, individual small generators, and consumers together for electricity transactions with one another.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY