Pro srandu králíkům a další povídky

Interdrought2020.com Pro srandu králíkům a další povídky Image
Pro srandu králíkům a další povídky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josef Laufer. Přečtěte si s námi knihu Pro srandu králíkům a další povídky na interdrought2020.com
Jednou jsem jednu z mých minulých knížek zahlédl na opuštěné lavičce v parku. Nikdo se k ní neměl a navíc hustě pršelo. Stál jsem pod deštníkem a pozoroval zkázu mé snahy o čtenářovu přízeň. Písmena se rozmáčela a knížka se poroučela, jako kdyby to byl můj vlastní osud.Pak mi došlo, že se říká: „ Do třetice všeho dobrého.“ Ovšem také někdy: „Třikrát a dost!“ V každém případě, je tu můj třetí pokus zaujmout čtenáře dalšími jedenácti příběhy. A kdyby měly opět skončit někde pohozené v dešti, tak si alespoň předem vystřihněte obrázky od Víta Haderky, protože ty o všech těch příbězích vypovídají daleko lépe, než všechny moje písmenka.

NÁZEV SOUBORU: Pro srandu králíkům a další povídky.pdf

AUTOR: Josef Laufer

ISBN: 9788073765590

VELIKOST SOUBORU: 7,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pro srandu králíkům a další povídky / Všestranný umělec a nestárnoucí showman představuje další sbírku svých ironicko-humoristických povídek. Soubor jedenácti příběhů s překvapivým zakončením o absurditách a podivnostech v životě lidském.

při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY