Nordic walking

Interdrought2020.com Nordic walking Image
Trávit čas knihou Nordic walking! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nordic walking a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pohybujete se rádi na čerstvém vzduchu? Míjejí vás chodci s hůlkami, nad jejichž tempem jen závistivě kroutíte hlavou? Pak je pro vás severská chůze tím pravým sportem. Dynamická chůze s hůlkami je ideální disciplína pro všechny věkové i výkonnostní kategorie a naučit se ji není obtížné. Velmi jednoduše a šetrně si procvičujete celé tělo a zlepšujete tělesnou kondici. Tato kniha vás seznámí nejen s technikou a sestavením smysluplného tréninkového plánu, ale poskytne vám i mnohostranné informace o jednotlivých aspektech dobré kondice. Co byste měli vědet o nordic walkingu: Jaká je vhodná výstroj a správná technika chůze s hůlkami? Jak by měl probíhat trénink pro začátečníky a pro pokročilé? Jak a kdy začít? Nejlépe ihned! Neváhejte a udělejte něco pro své lepší celkové fyzické a psychické zdraví i úbytek tělesné hmotnosti!

NÁZEV SOUBORU: Nordic walking.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025602195

VELIKOST SOUBORU: 8,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

A Nordic Walking Girona ens agrada cuidar-te i mimar-te! Per això aquests dies de confinament hem seguit treballant per vosaltres, ampliant els convenis de col·laboració amb empreses de casa nostra. Algunes d'elles encara estan tancades pel covid19 però d'altres ja han obert les portes! Cuida't i mima't i cuidem entre tots els nostres ...

Nordic Walking. Poznejte radost z Nordic Walkingu se značkou NEWFEEL.Tento jedinečný sport je perfektní na redukci hmotnosti, zároveň nezatěžuje klouby, zapojuje téměř všechny svaly v těle a umožňuje vám trávit čas v přírodě a nadechnout se čerstvého vzduchu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY