Matematika 4 pre prvý stupeň základných škôl (pracovný zošit, 2. časť)

Interdrought2020.com Matematika 4 pre prvý stupeň základných škôl (pracovný zošit, 2. časť) Image
Matematika 4 pre prvý stupeň základných škôl (pracovný zošit, 2. časť) je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Janka Striežovská. Přečtěte si s námi knihu Matematika 4 pre prvý stupeň základných škôl (pracovný zošit, 2. časť) na interdrought2020.com
Dostupné aj v kolekcii za skvelú cenu.Druhá časť pracovného zošitu zo súboru alternatívnych učebníc matematiky pre 4. ročník základných škôl, rešpektujúceho moderné prístupy vo vyučovaní matematiky na Slovensku i v okolitých štátoch. Súbor zahŕňa učebnicu a 1. a 2. časť pracovného zošitu. Žiaci si opakujú učivo nižších ročníkov, rozširujú si vedomosti o násobení a delení v obore čísel 100.Neskôr sa učia sčítať a odčítať do 10 000. Najprv analogicky s počítaním do 1 000 bez prechodu, potom i s prechodom. Žiaci riešia aj matematické úlohy, logické úlohy a matematické situácie spojené s praxou a reálnym životom.V geometrii sa oboznamujú s geometrickými útvarmi, postupom ich rysovania v sieti i bez nej. Propedeuticky sa pripravujú na výpočet obvodu.Systém práce predpokladá, že žiaci sa s matematickou problematikou oboznámia najprv v pracovnom zošite a v tejto učebnici si učivo precvičia, resp. rozšíria o ďalšie súvislosti. Učebnica obsahuje aritmetickú časť, ktorá radením učiva a farebne korešponduje s pracovnými zošitmi. Dielo je spracované tak, aby vyhovovalo väčšine tried v Slovenskej republike (obsahuje úlohy pre matematicky zručnejších žiakov i úlohy na vyplnenie času, kým sa učiteľ venuje žiakom, ktorí potrebujú na osvojenie učiva viac času a podnetov).

NÁZEV SOUBORU: Matematika 4 pre prvý stupeň základných škôl (pracovný zošit, 2. časť).pdf

AUTOR: Janka Striežovská

ISBN: 9788081460944

VELIKOST SOUBORU: 2,50 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Matematika 4 pre prvý stupeň základných škôl pracovný zošit 1. časť - Miroslav Belic, Janka Striežovská, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Matematika 4 pre prvý stupeň základných škôl pracovný zošit 1. časť - Miroslav Belic, Janka Striežovská.

Porovnání cen matematika pre drobca 4, srovnání cen matematika pre drobca 4 na portálu HLEDEJCENY.cz.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY