Písanka 1 pro 3. ročník základní školy

Interdrought2020.com Písanka 1 pro 3. ročník základní školy Image
Písanka 1 pro 3. ročník základní školy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jitka Halasová. Přečtěte si s námi knihu Písanka 1 pro 3. ročník základní školy na interdrought2020.com
Cílem Písanek pro 3. ročník je rozvoj písařských dovedností žáků a upevňování správných tvarů obtížných písmen a spojů.Texty v písankách tematicky souvisle provázejí žáka celým školním rokem, záchytnými body jsou: začátek školního roku, spolužáci, podzimní počasí, listnaté stromy, Mikuláš, Vánoce, dárky, Nový rok, zimní sporty, zimní škola v přírodě, rodina, práce lidí, jarní květiny, ptáci, chystání na prázdniny.Kromě slov a vět k přepisu a opisu obsahují básně (nebo úryvky básní) a kratší i delší texty prózy, pro zábavu byl zařazen návod k písemné hře a místo k jejímu provedení, skrývačka tiskacích písmen, hledání slov z obrázků, sestavování slov pomocí obrázků a slabik, hledání skrytých slov mezi písmeny, skrytých slov mezi slovy a také 5 křížovek. Písanky obsahují také hádanky k řešení, pranostiky, přísloví, doplňovačky.Upevňují rovněž znalost psaní jmen, příjmení a adres (písemné blahopřání, text pohlednice, korespondenčního lístku, telegramu, krátké textové zprávy a dopisu). Děti se seznámí s poštovními tiskopisy (podacím lístkem, poštovní průvodkou) a naučí se, jak označit k přepravě balíček, připomenou si také důležitá telefonní čísla.Strana 42 a 43 v první písance obsahuje psací cviky, posledních několik stran každé písanky je pouze nalinkováno – tento prostor je věnován individuálnímu procvičování psaní podle pokynů učitele.S doložkou MŠMT.

NÁZEV SOUBORU: Písanka 1 pro 3. ročník základní školy.pdf

AUTOR: Jitka Halasová

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 10,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Písanka pro 3. ročník Základní školy 2. díl (Alena Bára Doležalová) s 4 % slevou za 20 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Porovnání cen pisanka 1 dil pro 1 rocnik zakladni skoly, srovnání cen pisanka 1 dil pro 1 rocnik zakladni skoly na portálu HLEDEJCENY.cz.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY