Tygře, tygře, žhavě žhneš

Interdrought2020.com Tygře, tygře, žhavě žhneš Image
Trávit čas knihou Tygře, tygře, žhavě žhneš! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tygře, tygře, žhavě žhneš a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Verše Williama Blakea jsou živé dnes stejně jako v 18. století. V Americe se William Blake stal kmotrem Beat Generation, v Čechách ho obdivoval Julius Zeyer i Josef Váchal. Jeho Tygra zpívali i The Plasic People of the Universe. Pod povrchem na první pohled jednoduchých naivních dětských říkanek se skrývají základní psychické i etické problémy, jejichž řešení nepodléhá toku času. Výbor Tygře, tygře, žhavě žhneš vychází z překladů Zdeňka Hrona uveřejněných v knize Napíšu básně kytkám na listy (Paseka, 1996).

NÁZEV SOUBORU: Tygře, tygře, žhavě žhneš.pdf

AUTOR: William Blake

ISBN: 9788073633066

VELIKOST SOUBORU: 6,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tygře, tygře, žhavě žhneš Wiliam Blake ; přeložil Zdeněk Hron ; [redakce a výběr textů Marcela Turečková ; ilustrace Vojtěch Domlátil] Blake, William,

Kniha Tygře, tygře, žhavě žhneš(William Blake) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY