Myslet architekturu

Interdrought2020.com Myslet architekturu Image
Myslet architekturu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Tourek. Přečtěte si s námi knihu Myslet architekturu na interdrought2020.com
Architekt Peter Eisenman se od počátku své kariéry projevuje jako originální, inovativní a neortodoxní myslitel, který zkoumá základy architektury. V úvodu k prvnímu dílu souboru svých vybraných textů Eisenman Inside Out: Selected Writings z roku 2004 charakterizuje své celoživotní úsilí následovně: „Mé eseje se nezabývají tím, jak může architektura změnit budoucnost, nýbrž – s příchodem digitálního věku informací – tím, jak teoretická paradigmata, která doposud určovala interioritu architektury, bude možná nutné nově promyslet, aby odpovídala mnoha možným, dříve neteoretizovaným a ‚neautorizovaným‘ budoucnostem a též i mnoha možným nově revidovaným minulostem.“ Kniha Jiřího Tourka se pokouší přiblížit základní pojmy a problémy Eisenmanova myšlení a filosofickou analýzou jednotlivých témat, která se u Eisenmana objevují, tomuto novému promýšlení architektury kypřit půdu.Ilustrováno černobílými fotografiemi Jiřího Tourka. Graficky upravil Jiří Příhoda.

NÁZEV SOUBORU: Myslet architekturu.pdf

AUTOR: Jiří Tourek

ISBN: 9788088033066

VELIKOST SOUBORU: 6,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Contents Obsah 7| Úvod 15| I. KAPITOLA - Cesta ? interioritě 115 1. Proměna myšlení |2Q 2. Pozdější myšlení - anteriorita, interiorita 123 3.

při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY