The Green Kitchen - Lahodná a zdravá vegetariánská jídla pro každý den

Interdrought2020.com The Green Kitchen - Lahodná a zdravá vegetariánská jídla pro každý den Image
Trávit čas knihou The Green Kitchen - Lahodná a zdravá vegetariánská jídla pro každý den! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu The Green Kitchen - Lahodná a zdravá vegetariánská jídla pro každý den a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha The Green Kitchen je dílem Luise Vindahl a Davida Frenkiela – životních partnerů, rodičů tří malých dětí, kteří v ní představují více než stovku oblíbených receptů. Příznivci jejich blogu The Green Kitchen je tak najdou konečně i v češtině pěkně uspořádané a v knižní podobě. Luise a David ve svých receptech spojují běžné kuchyňské zásoby a čerstvou sezónní nabídku. Svými příběhy z kuchyně se snaží motivovat a přesvědčit, že každý den je možné uvařit zdravé, chutné a vyvážené jídlo. Zkuste si podle nich uvařit třeba bylinkovou frittatu s chřestem k snídani nebo zapečený falafel s divokou rýží a pistáciemi. Nebo třeba okouzlit přátele skvělou večeří v podobě sicilské cukety na parmazánu. Autoři ale rozhodně nezapomněli ani na dezerty – co třeba čokoládový koláč s řepou nebo lahodný mražený jahodový cheesecake na křupavém korpusu. Objevujte kuchařku plnou nádherných, barevných a velmi chutných receptů, které vás okouzlí i svojí lehkostí. Tato krásná kniha je navíc protkaná úžasnými fotkami, a velmi rychle se stane inspirací, jak se radovat z jídel, která jsou prospěšná pro tělo i duši.

NÁZEV SOUBORU: The Green Kitchen - Lahodná a zdravá vegetariánská jídla pro každý den.pdf

AUTOR: Luise Vindahl

ISBN: 9788090582811

VELIKOST SOUBORU: 9,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte The Green Kitchen: Lahodná a zdravá vegetariánská jídla pro každý den od David Frenkiel,Luise Vindahl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

Lahodná a zdravá vegetariánská jídla pro každý den. FRENKIEL David, VINDAHL Luise. Info: Kitchenette, 2018 (1.) - váz., 250 str. EAN:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY