Morfologie současné angličtiny

Interdrought2020.com Morfologie současné angličtiny Image
Trávit čas knihou Morfologie současné angličtiny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Morfologie současné angličtiny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sbírka příkladů a cvičení pro pokročilé studenty angličtiny je určena k procvičení a upevnění znalostí morfologie a struktury slovních druhů. Připojen je česko-anglický a anglicko-český terminologický slovníček.

NÁZEV SOUBORU: Morfologie současné angličtiny.pdf

AUTOR: Libuše Dušková

ISBN: 8024601761

VELIKOST SOUBORU: 7,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

Mluvnice se systematicky věnuje popisu gramatické stavby současné angličtiny z hlediska češtiny. Vychází jak z podnětů a přínosu anglistiky a bohemistiky domácí, tak z výsledků anglistiky zahraniční. Gramatické jevy jsou popsány nejen z hlediska formy, ale také z hlediska gramatických a komunikativních funkcí.

Sbírka příkladů a cvičení pro pokročilé studenty angličtiny je určena k procvičení a upevnění znalostí morfologie a struktury slovních druhů. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. ... Morfologie současné angličtiny. Celkové hodnocení ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY