Jak překonat nízké sebevědomí

Interdrought2020.com Jak překonat nízké sebevědomí Image
Jak překonat nízké sebevědomí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Melanie Fennell. Přečtěte si s námi knihu Jak překonat nízké sebevědomí na interdrought2020.com
Prodáno přes 110 000 výtiskůTato knížka vám pomůže vymanit se z bludného kruhu negativního vnímání sebe sama, naučí vás umění sebepřijetí a umožní změnit váš život k lepšímu. Díky ní pochopíte váš stav a podstatu nízkého sebevědomí, přehnané sebekritiky a sebedestruktivního myšlení: naleznete důvod jejich vzniku a zjistíte, co je udržuje. Objevíte své nejdůležitější škodlivé myšlenky, pravidla a přesvědčení a zjistíte, jakými vhodnými alternativami je můžete nahradit. Knížka je klasikou svépomocné literatury a je velmi oceňovaná pro svůj praktický a uživatelsky přívětivý přístup. Obsahuje kompletní svépomocný program, založený na klinicky ověřených technikách kognitivně-behaviorální terapie, včetně nápomocných záznamových listů. Kognitivně-behaviorální terapie léčí emocionální poruchy změnou negativních vzorců myšlení. Jde o mezinárodně uznávanou klíčovou metodu, která pomáhá překonat dlouhodobá onemocnění, jako jsou záchvaty paniky, deprese, úzkost, závislosti a některé poruchy příjmu potravy.Pro svůj nezvratně přínosný dopad je tato kniha doporučována nejen samotnými odborníky, ale také britskou Národní zdravotní službou (National Health Service).

NÁZEV SOUBORU: Jak překonat nízké sebevědomí.pdf

AUTOR: Melanie Fennell

ISBN: 9788024739915

VELIKOST SOUBORU: 4,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak překonat nízké sebevědomí GRADA . ... Myslím, že tato kniha může pomoc každému a pokud má někdo nízké sebevědomí, nebo někoho v rodině s tímto problébem, tak kniha je určitě dobrým návodem, jak to změnit. Vladimíra. Kniha je skutečně zajímavá. Čte se velmi dobře, je srozumitelně napsaná.

Svého partnera sice milujete, přesto jste ale před každým sexem nervózní. Ať už to způsobuje nízké sebevědomí, nejistota pramenící z nedostatku zkušeností nebo neschopnost uvolnit se, se vším se dá pracovat. Jak?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY