Fleret

Interdrought2020.com Fleret Image
Hledáte knihu Fleret? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Oficiální publikace k 30. výročí kapely Fleret, známé folkové skupiny z Valašska. Publikace nás seznámí s historií kapely, připomene všechny důležité i méně důležité okamžiky a poodkryje také zákulisí. Knihu doplňuje spousta fotografií, zajímavostí a vtipných historek.

NÁZEV SOUBORU: Fleret.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788087206492

VELIKOST SOUBORU: 5,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fleret je česká folkrocková hudební skupina.. Se skupinou od roku 1995, kdy vyšlo CD Zafúkané, vystupovala často také zpěvačka lidových písní a folklóristka Jarmila Šuláková.V devadesátých letech hrával s kapelou rovněž Vlasta Redl.Na svém kontě má přes sedmnáct studiových alb, z nichž několik dosáhlo zlaté i platinové prodejnosti.

Fleret. Fleret již jednoznačně patří mezi legendy na naší hudební scéně. Svým osobitým, originálním a neopakovatelným projevem baví fanoušky po celé zemi a také daleko za hranicemi. Během 37 let natočil víc než patnáct alb a může se pochlubit téměř 180 písničkami, kdy nejedna z nich zlidověla.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY