Objavte svoj osud s mníchom, ktorý predal svoje ferrari

Interdrought2020.com Objavte svoj osud s mníchom, ktorý predal svoje ferrari Image
Hledáte knihu Objavte svoj osud s mníchom, ktorý predal svoje ferrari? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Robin Sharma? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Dostupné aj v atraktívnej kolekcii za výhodnú cenu!Keď pred desiatimi rokmi vyšla prvotina Robina Sharmu Mních, ktorý predal svoje Ferrari, spôsobila obrovský rozruch. Odvtedy zmenila život miliónom ľudí a stala sa fenoménom. Rozpráva príbeh o Julianovi Mantlovi, špičkovom právnikovi, ktorého ohromný materiálny úspech zakrýval prázdnotu v jeho vnútri.V knihe Objavte svoj osud s mníchom, ktorý predal svoje Ferrari, sa Julian Mantle vracia, aby tentoraz naučil úspešného medzinárodného hoteliera Dara Sandersena skutočne žiť. Presnejšie, Julian Darovi pomáha objaviť podstatu pravých hodnôt a učí ho, ako ich uviesť do života. Kniha je napísaná ľahkým, čitateľsky príťažlivým štýlom plným dialógov a aktuálnych postrehov. Kniha nás na konkrétnych príkladoch naučí, že: neznámeho sa netreba báť, lebo práve v ňom prebýva naša veľkosť; človek sa má usilovať a snažiť vždy zo všetkých síl, ale potom nechať veciam voľný priebeh a dať životu čas, aby urobil ostatné; ak zmeníme pud prežiť na odhodlanie slúžiť pravde a životu, náš život bude vždy úspešný... a mnoho ďalších vecí.

NÁZEV SOUBORU: Objavte svoj osud s mníchom, ktorý predal svoje ferrari.pdf

AUTOR: Robin Sharma

ISBN: 9788081092220

VELIKOST SOUBORU: 10,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Objavenie podstaty pravých hodnôt a ako ich uviesť do života.

Knihy Populárně naučná pro dospělé Duchovní literatura Všeobecné a ostatní Objavte svoj osud s mníchom, ktorý predal svoje Ferrari. Objavte svoj osud s mníchom, ktorý predal svoje Ferrari. Robin S. Sharma.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY