Ostrov ztracených

Interdrought2020.com Ostrov ztracených Image
Ostrov ztracených je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Melissa de la Cruz. Přečtěte si s námi knihu Ostrov ztracených na interdrought2020.com
Před dvaceti lety byli všichni lotři a padouši vyhnáni z království Auradonu na ostrov Ztracených - temné strašidelné místo chráněné magickou klenbou, ze kterého není úniku. Nejhorší zločinci teď žijí bok po boku v naprosté izolaci, zbaveni magických schopností a zapomenuti světem. Ale kdesi v útrobách Zakázané pevnosti je skryto Dračí oko - klíč k dokonalému zlu a jediná naděje všech lotrů na vysvobození z tohoto ukrutného zajetí. Kouzelnou hůlku dokáže najít jen ten nejchytřejší, nejpodlejší a nejzákeřnější padouch… kdo se jím stane? Na výpravě za Dračím okem se čtveřice neohrožených studentů stane důkazem, že i když pocházíte ze zlého rodu, udělat dobrý skutek není někdy úplně k zahození.

NÁZEV SOUBORU: Ostrov ztracených.pdf

AUTOR: Melissa de la Cruz

ISBN: 9788025235812

VELIKOST SOUBORU: 7,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ostrov ztracených snů: Knižní hity Když Lorelei obdrží zprávu o dědictví, vypraví se do Tasmánie zjistit, po kom vlastně dědí. Ví, že zde žije její nevlastní matka, která ji vždycky nesnášela, ale hlavně chce znát pravdu o svém otci.

Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů 2002 7+ 1 h 40 m Rodinné komedie Dětští špióni Carmen a Juni Cortezovi spojí síly s dalšími tajnými agenty malého vzrůstu - Garym a Gerti Gigglesovými.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY