Financování akvizic v právním řádu ČR

Interdrought2020.com Financování akvizic v právním řádu ČR Image
Hledáte knihu Financování akvizic v právním řádu ČR? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Martin Berdych? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha, která se Vám dostává do rukou, analyzuje současnou právní úpravu obchodních společností a jejich fůzí, zabývá se právní problematikou finanční asistence a samozřejmě také úvěrem a jeho zajištěním. Všechny tyto oblasti jsou přitom propojeny společným jmenovatelem, kterým je právní úprava financování akvizic. Kniha se věnuje zejména klasickým vnitrostátním akvizicím, uskutečněným převodem majoritního podílu obchodního podílu či akcií, ale zamýšlí se i nad přeshraničními aspekty (včetně přeshraničních fúzí) a nad alternativními formami akvizic (prodej podniku či převod činnosti).

NÁZEV SOUBORU: Financování akvizic v právním řádu ČR.pdf

AUTOR: Martin Berdych

ISBN: 9788074180217

VELIKOST SOUBORU: 10,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na nevyhovující situaci upozornil již v roce 2006 i Ústavní soud, který konstatoval, že bez takových nástrojů není orientace v platném právu možná. Stát má podle Ústavního soudu povinnost poskytnout nástroje, které umožní orientaci v právním řádu.

Deinstitucionalizace sociálních služeb je proces, který se snaží o přechod od institucionální (ústavní) péče o nesoběstačné osoby (ať už z důvodu mentálního či kombinovaného postižení nebo kvůli důsledkům stáří) k péči, která umožní setrvání v přirozeném prostředí klienta. Dochází k rušení ústavů a více se podporují komunitní sociální služby.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY