Všechno není zapomenuto

Interdrought2020.com Všechno není zapomenuto Image
Trávit čas knihou Všechno není zapomenuto! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Všechno není zapomenuto a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
„Temný psychothriller, napínavý a neodhadnutelný do poslední věty.“ – Reese WitherspoonFairview je malé městečko v Connecticutu, klidné a spořádané, jak má být. A pak v něm jedné noci dojde k brutálnímu znásilnění patnáctileté dívky. Oběť napadení, Jenny Kramerová, si však na nic nepamatuje: stačilo jí se souhlasem rodičů krátce poté podat jistou kontroverzní látku a hrůzná vzpomínka se ztratila. Ale pocity a bolest tak úplně nezmizely… Děsivá událost postupně rozleptá Jennyinu osobnost, a nejen její. Jennyin otec Tom je posedlý myšlenkou najít viníka, matka Charlotta se marně snaží obnovit bezúhonnou pověst rodiny. Kramerovi proto vyhledají pomoc místního psychiatra Alana Forrestera. Ten vidí jedinou možnost – navrátit Jenny paměť. Krutá minulost bude muset znovu zaútočit… na všechny.

NÁZEV SOUBORU: Všechno není zapomenuto.pdf

AUTOR: Wendy Walker

ISBN: 9788024258843

VELIKOST SOUBORU: 6,55 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechno není zapomenuto kniha od: Wendy Walker. 69 % 54 hodnocení ...

Všechno není zapomenuto jsem kupovala ve výprodeji za pár korun a po dočtení jsem zjistila, že víc bych za to ani nedala. :D Vůbec, ale vůbec mi kniha nesedl. Jak stylem psaní, tak obsahově. Čekala jsem něco úplně jiného. Postava psychiatra, která vlastně příběh vyprávěla mě vytáčela svými názory a celkově chováním.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY