Bratislava - ortofotomapa (nástenná)

Interdrought2020.com Bratislava - ortofotomapa (nástenná) Image
Trávit čas knihou Bratislava - ortofotomapa (nástenná)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bratislava - ortofotomapa (nástenná) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Atlasy ortofotomáp i ortofotomapy sú vyhotovené z aktuálnych farebných leteckých snímok vysokej kvality. Atlasy ortofotomáp sú vyhotovené v mierke 1:6 000 a ortofotomapy (skladané a nástenné) v mierke 1:10 000. Obsahujú verné informácie o meste a jeho infraštruktúre. Mapy sú doplnené názvami ulíc, námestí, vodstva, vybraných významných objektov a popisom samostatných sídiel. Súčasťou atlasov je klad listov. Ďalej obsahuje popisy častí mesta a ich hranice. Atlasy i ortofotomapy sú doplnené registrom ulíc. Ortofotomapy majú zobrazenú sieť "WGS-84" umožňujúcu používať prístroje WGS84. Atlasy ortofotomáp i ortofotomapy sú spracované digitálnou technológiou a predstavujú technický a estetický vrchol pohľadu na naše mestá a dokonale propagujú ich krásu pri pohľade z hora.

NÁZEV SOUBORU: Bratislava - ortofotomapa (nástenná).pdf

AUTOR: none

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 7,43 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pro vyhledávací frázi Praha nastenna mapa kartografie jsme na našem vyhledávači našli 872 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi Praha nastenna mapa kartografie trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete!

Objednávka č. 5-2018 - CBS Banská Bystrica, nástenná cyklomapa, zverejnená dňa 13.09.2018 (266.34 kb) Objednávka č. 6-2018 - Mapa Slovakia digital Bratislava, úprava geoportálu obce, zverejnená dňa 13.09.2018

SOUVISEJÍCÍ KNIHY