Vysoké Tatry

Interdrought2020.com Vysoké Tatry Image
Trávit čas knihou Vysoké Tatry! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vysoké Tatry a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Panoramatická mapa pôsobivo stvárňuje územie Vysokých Tatier. Nájdete tu všetky turistické chodníky, časy, zvýraznené sú pamiatky, prírodné zaujímavosti a turistické atrakcie. Mapa je doplnená o prezentácie okolitých obcí a miest, z ktorých sa dozviete zaujímavosti z ich histórie aj súčasnosti. Mapa je obojstranná. Na prednej strane je zobrazená mapa Vysoké Tatry, na zadnej strane sú maľované mapky Štrbského Plesa, Starého Smokovca a Tatranskej Lomnice. Nájdete tu tiež informácie o dôležitých miestach, inštitúciách, ubytovaní, stravovaní a iných službách pre turistov.

NÁZEV SOUBORU: Vysoké Tatry.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788081440137

VELIKOST SOUBORU: 2,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tatranská Lomnica je vysokohorský působivá a lyžařsky poměrně rozmanitá, neboť má plnobarevné spektrum obtížností sjezdovek. Lyžařský areál na jižních svazích Lomnického štítu má tři velmi odlišná patra - nejnižší pod Bukovou horou a mezistanicí Štart je nejvlídnější, pohodově modravé s komfortními sedačkovými lanovkami s oranžovou a modrou ...

Vysoké Tatry (literally: High Tatras), formally Mesto Vysoké Tatry (literally: The Town of High Tatras), is a town at the feet of the Slovak part of High Tatras in Slovakia including all the major resorts in that region. It was created in 1990, and its official name from 1990 to 1999 was Starý Smokovec, which is the name of one of its major settlements.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY