Svést nevěstu

Interdrought2020.com Svést nevěstu Image
Svést nevěstu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Nicole Jordan. Přečtěte si s námi knihu Svést nevěstu na interdrought2020.com
Nejmladší ze sester Loringových, Lily, zastává názor, že láska je veskrze nebezpečná záležitost a že manželství je dobré se úplně vyhnout. Na svém postoji nehodlá nic změnit ani ve chvíli, kdy jí do života vstoupí okouzlující gentleman Heath Griffin, markýz z Claybournu. A když Lily hrozí, že by nemusela nadále odolat jeho smyslným polibkům, rozhodne se utéct. Čím dále, tím lépe. Anebo na místo, kde ji nikdo nebude hledat: do domu neřesti. Heath Griffin už získal řadu ženských srdcí, ale tentokrát je to zcela jiné. Temperamentní Lily ho očarovala natolik, že je ji rozhodnut najít, i kdyby se před ním schovala do samotného pekla. Nyní už mu nebude stačit, když získá její srdce – Heath chce Lily svést, aby z ní mohl učinit svou nevěstu. Další knihy této autorky najdete v nabídce vydaných titulů.

NÁZEV SOUBORU: Svést nevěstu.pdf

AUTOR: Nicole Jordan

ISBN: 9788073035020

VELIKOST SOUBORU: 6,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Heath Griffin už získal řadu ženských srdcí, ale tentokrát je to zcela jiné. Temperamentní Lily ho očarovala natolik, že je ji rozhodnut najít, i kdyby se před ním schovala do samotného pekla. Nyní už mu nebude stačit, když získá její srdce - Heath chce Lily svést, aby z ní mohl učinit svou nevěstu.

Kniha: Svést nevěstu (Nicole Jordan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY