Příběhy z jižních Čech - Lipensko

Interdrought2020.com Příběhy z jižních Čech - Lipensko Image
Hledáte knihu Příběhy z jižních Čech - Lipensko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Pavel Pechoušek? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Vydejte se spolu s losími sourozenci Aldem a Poli na toulky po jižních Čechách, krajem kolem vodní nádrže Lipno. Je to úžasný kout naší země, kde se dají v hlubokých voňavých lesích prožít skvělá dobrodružství. Na svých cestách se losíci setkají s roztodivnými postavičkami a strašidly z oblasti Lipenska, ničeho se však nezaleknou a nakonec se sejdou i se svým tatínkem, kterého celou dobu hledali. Na předsádkách najdete nádhernou mapku oblasti, kudy losíci bloudili.

NÁZEV SOUBORU: Příběhy z jižních Čech - Lipensko.pdf

AUTOR: Pavel Pechoušek

ISBN: 9788027104406

VELIKOST SOUBORU: 4,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Příběhy z jižních Čech - Lipensko. Nakladatelství: Bambook. ... Na svých cestách se losíci setkají s roztodivnými postavičkami a strašidly z oblasti Lipenska, ničeho se však nezaleknou a nakonec se sejdou i se svým tatínkem, kterého celou dobu hledali. Na předsádkách najdete nádhernou mapku oblasti, kudy losíci bloudili.

Příběhy z jižních Čech - Prácheňsko a Pošumaví Dobrodružné vyprávění z krásného kraje Prácheňska a Pošumaví, kterým vás na svém putování po trzích provede mladičká Bára se svým koněm Markýzem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY