Brisingr (česky)

Interdrought2020.com Brisingr (česky) Image
Hledáte knihu Brisingr (česky)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Christopher Paolini? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Paolini při rozhovorech prozradil několik informací o ději ve třetím dílu:- Když se Jezdec spojí s drakem, barva jeho kouzel je taková, jako barva draka. Například, když se kouzelník, který má původně červená kouzla, spojí s modrým drakem, bude čarovat modře. Ale Paolini dodává, že i když má Eragon modrá kouzla, kdyby chtěl, mohl by udělat oheň třeba červený. - Na konci Eldesta vede Vardeny Nasuada. Autor ale říká, že do budoucna se to může změnit. - Paolini přiznává, že Eragon může mít ještě nějaké rodinné příslušníky, o kterých se nevědělo nebo nemluvilo, ale tuto informaci zatím nepotvrdil. - Též se dozvíme, jestli si Safira najde druha. - Objeví se víc informací o Tornakovi (Murthagův učitel šermu a přítel, který byl zabit, když spolu utíkali z Uru'baenu). - Elva, spolu se všemi hlavními postavami, zde sehraje ještě důležitou roli.

NÁZEV SOUBORU: Brisingr (česky).pdf

AUTOR: Christopher Paolini

ISBN: 9788025307755

VELIKOST SOUBORU: 9,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

V dalších letech napsal Paolini další díly fantasy série Odkaz Dračích jezdců: Eldest, Brisingr a Inheritance (poslední díl zatím nevyšel česky, nakladatelství Fragment chystá vydání v českém jazyce na v první polovinu roku 2012, v Americe by mělo vyjít již 8.11.2011)

Kniha: Brisingr (česky) (Christopher Paolini). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY