Poznávejte Česko

Interdrought2020.com Poznávejte Česko Image
Poznávejte Česko je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Poznávejte Česko na interdrought2020.com
Publikace zaměřená na rodinné výlety - spojení plnohodnotného autoatlasu v měřítku 1:150 000 s popisy více než 1 700 zajímavých míst a objektů.Výběr přes 1 700 objektů od hradů, zámků, rozhleden přes muzea, přírodní památky, zoologické a botanické zahrady, jeskyně až po nabídku aquaparků, lanových center apod. Pro snazší orientaci jsou objekty tématicky rozlišeny a podle stupně atraktivity označeny hvězdičkami. Předností je orientace na aktuálnost a stručnost. Většina uživatelů ocení údaje o orientační provozní době, orientačních cenách, přístupnosti, bezbariérovosti objektu pro invalidy a kontaktní údaje buď přímo na daný objekt nebo nejbližší informační středisko, kde si lze zjistit další, popřípadě aktuálnější informace.Atlas je doplněn oborovými rejstříky s přehlednými plány vybraných měst a kompletním abecedním rejstříkem. U každého objektu je uvedena GPS souřadnice.Spojení plnohodnotného autoatlasu v měřítku 1:150 000 (včetně turistických cest) s nabídkou a informacemi o atraktivních místech a objektech jistě oceníte nejen při plánování Vašeho víkendu či dovolené, ale především při pobytu v "neznámém prostředí". Určitě znáte situace, kdy Vás už nebaví ležet na slunci u rybníka a přemýšlíte, čím Váš pobyt oživit, jak zabavit děti, jak překonat deštivé počasí apod. Tento atlas Vám pomůže takové chvíle vyřešit a nabídne Vám návštěvu zajímavých míst v nejbližším okolí. Stačí jen najít stránku v autoatlase, kde právě pobýváte, a nabídka objektů je Vám k dispozici.

NÁZEV SOUBORU: Poznávejte Česko.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788072246502

VELIKOST SOUBORU: 6,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

POZNÁVEJTE ČESKO - atlas & průvodce Nová publikace typu "cestovního rodinného atlasu" Spojení plnohodnotného autoatlasu v měřítku 1:150 000 (včetně turistických cest) s nabídkou a informacemi o atraktivních místech a objektech jistě oceníte nejen při plánování Vašeho víkendu či dovolené, ale především při pobytu v "neznámém prostředí".

Poznávejte Česko, informace k výpisu ochranné známky. Výpis údajů k ochranné známce Poznávejte Česko byl pořízen dne .. Originál výpisu můžete najít na stránkách Úřadu průmyslového vlastnictví, Česká verze and English version V databázi evidujeme 1 ochrannou známku znění Poznávejte Česko, z toho 1 platnou.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY