Poznávejte Česko

Interdrought2020.com Poznávejte Česko Image
Trávit čas knihou Poznávejte Česko! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Poznávejte Česko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace zaměřená na rodinné výlety - spojení plnohodnotného autoatlasu v měřítku 1:150 000 s popisy více než 1 700 zajímavých míst a objektů.Výběr přes 1 700 objektů od hradů, zámků, rozhleden přes muzea, přírodní památky, zoologické a botanické zahrady, jeskyně až po nabídku aquaparků, lanových center apod. Pro snazší orientaci jsou objekty tématicky rozlišeny a podle stupně atraktivity označeny hvězdičkami. Předností je orientace na aktuálnost a stručnost. Většina uživatelů ocení údaje o orientační provozní době, orientačních cenách, přístupnosti, bezbariérovosti objektu pro invalidy a kontaktní údaje buď přímo na daný objekt nebo nejbližší informační středisko, kde si lze zjistit další, popřípadě aktuálnější informace.Atlas je doplněn oborovými rejstříky s přehlednými plány vybraných měst a kompletním abecedním rejstříkem. U každého objektu je uvedena GPS souřadnice.Spojení plnohodnotného autoatlasu v měřítku 1:150 000 (včetně turistických cest) s nabídkou a informacemi o atraktivních místech a objektech jistě oceníte nejen při plánování Vašeho víkendu či dovolené, ale především při pobytu v "neznámém prostředí". Určitě znáte situace, kdy Vás už nebaví ležet na slunci u rybníka a přemýšlíte, čím Váš pobyt oživit, jak zabavit děti, jak překonat deštivé počasí apod. Tento atlas Vám pomůže takové chvíle vyřešit a nabídne Vám návštěvu zajímavých míst v nejbližším okolí. Stačí jen najít stránku v autoatlase, kde právě pobýváte, a nabídka objektů je Vám k dispozici.

NÁZEV SOUBORU: Poznávejte Česko.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788072246502

VELIKOST SOUBORU: 7,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zima nám pomalu klepe na dveře, a proto se pozornost většiny z nás ubírá k lyžařským střediskům. Je totiž načase začít plánovat zimní dovolenou. Pokud se na ni chystáte a chcete ji strávit v Čechách, krásné Krkonoše by pro vás mohly být tou správnou volbou. Jedná se totiž o nejvyšší české hory, jež jsou domovem těch nejlepších lyžařských středisek.

celkem netradiční spojení autoatlasu v měřítku 1:150 000 s textovou částí. 1 700 turisticky hodnotných objektů ohodnocených hvězdičkami podle atraktivity. Údaje o provozní době, cenách, přístupnosti pro vozíčkáře, kočárky, GPS souřadnice, webové stránky a malá barevná fotografie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY