Biblické verše pre deti (I. diel)

Interdrought2020.com Biblické verše pre deti (I. diel) Image
Trávit čas knihou Biblické verše pre deti (I. diel)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Biblické verše pre deti (I. diel) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Prvých sedem najznámejších príbehov zo Starého zákona ožíva vo veršoch, ktoré detského čitateľa vťahujú do rozprávania o Stvorení sveta, Kainovi a Ábelovi a Potope sveta v prvej knihe; o Babylonskej veži a Abrahámovi v druhej knihe a o Izákovi a Jozefovi v tretej knihe. Knihy sú bohato obohatené nádhernými ilustráciami a príťažlivou grafikou, ktoré pomáhajú deťom lepšie si predstaviť a precítiť rozpravaný príbeh.

NÁZEV SOUBORU: Biblické verše pre deti (I. diel).pdf

AUTOR: Ladislav Fričovský

ISBN: 9788071657859

VELIKOST SOUBORU: 4,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Biblické verše pre deti I. diel (Ladislav Fričovský; Roman Topolčany) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.

Knihy Beletrie pro děti a mládež Básně, říkadla Biblické verše pre deti I. diel. Biblické verše pre deti I. diel. Ladislav Fričovský ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY