Pozvanie

Interdrought2020.com Pozvanie Image
Pozvanie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ruth Ware. Přečtěte si s námi knihu Pozvanie na interdrought2020.com
Od smrti ich delí len sklenená stena!Hlavná hrdinka Leonora je v podstate šťastný človek, žije v malom, ale zato vlastnom londýnskom byte obyčajným, normálnym životom. Desať rokov sa snaží zabudnúť na čosi, čo sa kedysi dávno stalo... Prekvapí ju však nečakaná správa od istej Florence, ktorá ju pozýva na rozlúčku so slobodou jej dávnej kamarátky Clare. Stretnúť sa s Clare po desiatich rokoch? Napokon sa vo veľkom presklenom dome uprostred pustatiny, kde nie je ani mobilný signál, zíde pozoruhodná spoločnosť. Málokto tuší, prečo sa tam naozaj vybral a dal nahovoriť na podivnú avantúru s neznámymi ľuďmi. Alkohol a kokaín im spočiatku pomáhajú uvoľniť sa, ale atmosféra začína pomaly hustnúť, všade sa ticho vkráda napätie, nervozita, neistota, strach... Do okien veľkého domu akoby stále niekto nazeral a sliedil... Neodbytná predtucha, že sa niečo stane, sa musí naplniť...Triler Pozvanie spĺňa všetky predpoklady na to, aby sa stal skvelým čitateľským zážitkom a rozochvel strunu obyčajného ľudského strachu, lebo príbeh svojimi nečakanými zvratmi zasiahne človeka presne tam, kam má.

NÁZEV SOUBORU: Pozvanie.pdf

AUTOR: Ruth Ware

ISBN: 9788055147611

VELIKOST SOUBORU: 2,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vtipné pozvánky na oslavu narozenin. Chystáte se uspořádat narozeninovou party pro rodinu a přátele a rádi byste je obeslali pozvánkou na oslavu, která bude jedinečná a vtipná?

Pozvánka je vizitkou hostitele. Pozvánkám na společenské akce se vyplatí věnovat maximální pozornost. Vytváří první dojem o hostiteli i o akci samotné stejně rychle, jako se vytvoří první dojem o člověku, se kterým se potkáte.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY