Nežádoucí účinek: Smrt

Interdrought2020.com Nežádoucí účinek: Smrt Image
Hledáte knihu Nežádoucí účinek: Smrt? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je John Virapen? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Farmaceutický průmysl (v anglicky hovořících zemích nazývaný "Big Pharma") kontroluje mnohé stránky našeho života a vytváří ve světě "kult medicíny". Hrozná věc je, že intriky jsou hluboko zakořeněné v politice a projevují se ve lžích, skandálech a korupci. Mnoho lidí zodpovědných za kontrolu se v první řadě zaměřuje na peníze místo toho, aby měli na mysli zdraví a blaho svých zákazníků. Díky důmyslným marketingovým praktikám se však všechno zdá být v pořádku a každý se v boji o své zdraví snaží získat nejnovější léky.

NÁZEV SOUBORU: Nežádoucí účinek: Smrt.pdf

AUTOR: John Virapen

ISBN: 9788081120817

VELIKOST SOUBORU: 7,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nežádoucí účinek - SMRT ! Kniha. Nežiaduci účinok: SMRŤ. Kúpila som si ju a je to zaujímavé čítanie. Jana Repáková. Johnovi Virapenovi sa to podarilo, čím len dokázal, že téma, o ktorej sa rozhodol písať a zasvätiť jej život, je výsostne aktuálna a pre ľudí zaujímavá.

Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu. Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Součástí knihy je DVD se záznamem vystoupení Johna Virapena na mezinárodní konferenci AZK v roce 2009 s českými titulky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY