Něžná náruč rodičů

Interdrought2020.com Něžná náruč rodičů Image
Hledáte knihu Něžná náruč rodičů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Eva Kiedroňová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Tato publikace je určena všem, kteří chtějí porozumět nejmenším dětem a nabídnout jim kvalitní péči. Vzhledem k tomu, že největší vliv na rozvoj dítěte v nejranějším věku mají rodiče, je kniha věnována zejména jim. Čerpat z ní ale mohou také dětské a ženské sestry, které se věnují předporodním kurzům, novorozenecké sestry, které po narození dítěte pravidelně poskytují informace rodičům, zdravotní sestry, které pracují s kojenci v nemocnicích nebo kojeneckých ústavech, dětští lékaři soustavně sledující vývoj dětí v poradnách, rehabilitační pracovníci zabývající se rehabilitací kojenců a batolat, ale také pracovnice mateřských center a instruktorky baby klubů, které se věnují programům pro nejmenší děti.

NÁZEV SOUBORU: Něžná náruč rodičů.pdf

AUTOR: Eva Kiedroňová

ISBN: 9788024712105

VELIKOST SOUBORU: 7,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Něžná náruč rodičů Tento internetový kurz je zaměřen na správnou manipulaci s kojencem v souladu s jeho potřebami a psychomotorickou vyspělostí. Zvedání, chování, mytí zadečku, přetáčení, pokládání a polohování dítěte patří mezi nejčastější úkony při péči o ně v průběhu celého dne.

Něžná náruč rodičů Autor: Kiedroňová, Eva Nakladatel: Grada EAN: 9788024712109 ISBN: 80-247-1210-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY