Krvavá romance 4: Krutá láska

Interdrought2020.com Krvavá romance 4: Krutá láska Image
Trávit čas knihou Krvavá romance 4: Krutá láska! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Krvavá romance 4: Krutá láska a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sára je ve velkém nebezpečí. Emilia prahne po pomstě a nic ji nemůže zastavit. Po únosu Sáry stojí Jonathan před velkým rozhodnutím: vydá Dustina a zbaví se tak soka jednou provždy, nebo bude chránit Sářin život, který je pevně spoután s Dustinovým? Mají vůbec Sára a Dustin naději na společnou budoucnost?

NÁZEV SOUBORU: Krvavá romance 4: Krutá láska.pdf

AUTOR: Alice Moon

ISBN: 9788025318256

VELIKOST SOUBORU: 8,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Krvavá romance 4: Krutá láska - Alice Moon . Hodnocení produktu: 0%. Sára je ve velkém nebezpečí. Emilia prahne po pomstě a nic ji nemůže zastavit. Po únosu Sáry stojí Jonathan před velkým rozhodnutím: vydá Dustina a zbaví se tak soka jednou...

Název knihy: Krvavá romance - Krutá láska Autor: Alice Moon Nakladatelství: Fragment Rok vydání: 2013 Počet stran: 240 str. Cena: 249 Kč. Po únosu Sáry stojí Jonathan před velkým rozhodnutím: vydá Dustina a zbaví se tak soka jednou provždy, nebo bude chránit Sářin život, který je pevně spoután s Dustinovým?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY