Průvodce historií kladenských hostinců III.

Interdrought2020.com Průvodce historií kladenských hostinců III. Image
Trávit čas knihou Průvodce historií kladenských hostinců III.! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Průvodce historií kladenských hostinců III. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hostince jsou společenský fenomén. Svůj oblíbený hostinský podnik má snad každý, ať už je to restaurace, kavárna, vinárna nebo pizzerie, klub apod. Rádi se v nich dobře najíme, setkáváme se v nich s přáteli, slavíme významná životní jubilea, bereme na rande své budoucí životní partnery... Průvodce historií kladenských hostinců je tetralogií mapující minulost hostinských podniků, které se před rokem 1989 nacházely na území města. Třetí díl se zaměřuje na Švermov, Dubí, Dříň, Újezd a Vrapice a opět přibližuje historii téměř 80 podniků.

NÁZEV SOUBORU: Průvodce historií kladenských hostinců III..pdf

AUTOR: Zdeněk Pospíšil

ISBN: 9788090723627

VELIKOST SOUBORU: 5,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

Objednávejte knihu Průvodce historií kladenských hostinců III. v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

Průvodce historií kladenských hostinců je tetralogií mapující minulost hostinských podniků, které se před rokem 1989 nacházely na území města. Třetí díl se zaměřuje na Švermov, Dubí, Dříň, Újezd a Vrapice a opět přibližuje historii téměř 80 podniků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY